Masz pytanie?

TOM NOVY

jesteś na stronie: cienklub.com | Artyści » Goście » TOM NOVY

  • TOM NOVY
    TOM NOVY

TOM NOVY sukcesy na światowych listach przebojów, występy w najlepszych klubach, popularność radiowa i telewizyjna były zawsze częścią jego kariery. Urodził się w Monachium gdzie w 95’ roku wydał swój pierwszy singiel „I House You”, który w Niemczech stał się dużym przebojem. Niespełna rok później międzynarodową reputację zdobył produkcją „SUPERSTAR”. W roku 98’ wydał „I ROCK”, który przez ponad 10 tygodni utrzymywał się w czołówce najczęściej słuchanych utworów w Europie i Stanach.

Tom pojawiał się na najważniejszych imprezach i grał już niemal na każdym kontynencie. Jako pierwszy niemiecki DJ miksował kompilację dla Ministry Of Sound. Od kilku lat jest też rezydentem klubu SPACE na Ibizie. Jego doskonały gust muzyczny doceniany jest także przez wielu muzyków. Współpracował m.in. z takimi legendami jak , Sander Kleinenberg, Jimmy Somerville czy Eric Morillo. 

W 2004 roku, wspólnie z Marshalem Jeffersonem, wydał „Your Body” , który sprawił, że nazwisko TOM NOVY znane jest chyba w każdym zakątku świata. Od tego czasu wydał wiele remixów i singli, dzięki czemu stał się jednym z najbardziej rozpoznawalnych dj’ów z Europy. Liczne rezydentury w najlepszych klubach na kontynencie i występy na największych festiwalach spowodowały, że Tom w jednej chwili wkroczył do Elity światowych dj’ów.

Więcej informacy o TOM NOVY znajdziecie na: www.tomnovy.com 

TOM NOVY wystąpił na 10 urodzinach klubu Cień w kwietniu 2013 roku. Zobaczcie również VIDEO z tego wydarzenia. 

Do góry
Znajdź nas

facebook google plus

you tube sound cloud

Tripadvisor 

Newsletter
dodaj swój adres email aby otrzymywać od nas wiadomości z najnowszymi promocjami.

Adres stopka

CIEŃ KLUB

ul. świętego Jana 15

31-017 Kraków

T. 12 422.21.77

Facebook